Kontakti

Biroja adrese:
Dzirnavu iela 16, 3. stāvs, Rīga

Pasta adrese:
Vaļņu iela 2, Rīga LV-1050


Apmeklētāju pieņemšanas laiki:
Pirmdienās 14.00 - 18.00
Otrdienās 9.00 - 13.00
Ceturtdienās 13.00 - 17.00

Tālr.:   (+371) 67225155
  E-pasts: aic [] aic.lv

 ReferNet


Kas ir ReferNet tīkls?

ReferNet ir informācijas tīkls, ko ir izveidojis Eiropas profesionālās izglītības attīstības centrs (Cedefop). ReferNet mērķis ir nodrošināt salīdzināmu informāciju par profesionālo izglītību Eiropā.

Kur iegūt vairāk informācijas par ReferNet?

Sīkāku informāciju atradīsiet ReferNet Latvija mājaslapā.

Kā darbojas ReferNet tīkls?

Pavisam 27 Eiropas valstis ir iesaistītas ReferNet informācijas tīkla aktivitātēs. Latvijas ReferNet ir izveidojis nacionālo informācijas tīklu no vairākām institūcijām un organizācijām, kuras sadarbojas ReferNet aktivitāšu īstenošanai. Latvijas ReferNet informācijas tīkla sadarbības partneri ir Akadēmiskās informācijas centrs (koordinators), Izglītības kvalitātes valsts dienests, Latvijas Amatniecības kamera, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība, Latvijas Nacionālais Europass centrs, Latvijas Nacionālais koordinācijas punkts EKI, Latvijas pieaugušo izglītības apvienība, Nodarbinātības valsts aģentūras Karjeras attīstības atbalsta nodaļa, Valsts izglītības attīstības aģentūra (Leonardo da Vinci programma, Informācijas un karjeras atbalsta departaments, Eurydice Latvijas nodaļa) un Valsts izglītības satura centrs.

Kādi ir ReferNet uzdevumi?


  1. Informācijas apkopošana, izplatīšana un sniegšana par profesionālo izglītību Latvijā
  2. Elektroniskās datu bāzes VET-Bib (publikācijas par profesionālās izglītības jautājumiem) veidošana;
  3. Informācijas vākšana un analīze par profesionālās izglītības attīstību, ziņojumu veidošana, piemēram, par profesionālo izglītību, par profesionālās izglītības politiku vai pētniecību u.c.

Kur pieejami ReferNet tīkla produkti?

ReferNet tīkla sagatavotie ziņojumi ir atrodami CEDEFOP mājaslapā.

ReferNet Latvija ziņojumi ir pieejami arī ReferNet Latvija mājaslapā.


<script type=\"text/javascript\"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push([\'_setAccount\', \'UA-28343580-1\']); _gaq.push([\'_trackPageview\']); (function() { var ga = document.createElement(\'script\'); ga.type = \'text/javascript\'; ga.async = true; ga.src = (\'https:\' == document.location.protocol ? \'https://ssl\' : \'http://www\') + \'.google-analytics.com/ga.js\'; var s = document.getElementsByTagName(\'script\')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>